Krásné zakončení s Mikulášskou veselicí!

Mikulášská jízda zručnosti přilákala na start 45 pohádkových dvojic. Nejrychlejší ze skupiny dětí s vodičem byla dvojice z OSH Baneta Karolína Paclíková a Arvin, druhé místo obsadila Nela Eliášová s Indiánem /JKHS/ a bronzovou medaili obdržel opět Arvin, tentokrát s hříšným :-) Matoušem Getzelem. Čtvrtá příčka patřila motokrosové jezdkyni Laře Fuchs se Schermem /JK Sloupnice/ a ocenění za páté místo si převzala Terezka Koutná a Sindibád /OSH Baneta/.

Dvojicím bez vodiče vévodila časem 1:26 vteřin Terezka Slavíková s Palomínem /JKHS/, následovaná Vivien Šedovou - Sefi a skřítkem Týnkou Veverkovou se Sindibádem /všichni JKHS/. Za touto trojicí se dále umístila s časem 1:53 Natálka Dolníčková a Sindibád a judistka Kíťa Štusáková - Miss /JKHS/.

Ocenění za nejlepší masku obdržela Danielka Váňová - rytíř, Pavlínka Suchánková - pavouček a Eliška Machačová - indiánka.

Andělský parkur 50 cm si přišlo užít 24 dvojic, celkem 20 se jich pak utkalo v napínavém rozeskakování. Roli horkého favorita potvrdila Anička Dubová s Bleskem /JKHS/, rozdílem 0,4 sekund druhou pozici získala Nikolka Bártová s Primem a pohár za třetí místo převzala Ema Štěpánková s Leny Gold K. O 0,5 vteřiny utekla "bedna" Aničce Dubové s novou velmi sympatickou Inge a páté místo obsadili shodným časem Terezka Slavíková a Adélka Telecká s Palomínem /obě JKHS/ a Terezka Urbánková s Mirand Gepard /JO Lanškroun/.

V parkuru 70 cm se jméno vítěze nezměnilo, Aničku Dubouvou ale tentokrát doprovázela rychlejší Inge, o vítězství bojovala i další nová nadějná dvojice Lucka Kodytková a Taylor, ale rozdíl mrknutí oka ji přisoudil stříbrnou příčku /obě JKHS/. Na bronzový stupínek se probojovala Ema Štěpánková s Leny Gold K a čtvrté místo zůstalo díky Sofče Serbákové a Primusovy na domácí půdě. Páté místo si odnesla při své premiéře na Suché Eliška Houdová a Schimi.

Tradičním zakončením byla úsměvná soutěž pro děti a rodiče, kde shodně získaly prvenství týmy rodiny Novotných a Fajstlových.

Pro všechny zúčastněné děti byla na podvečer připravená Mikulášská besídka s nadílkou, kterou jsme si díky pekelníkovi, andělovi, Mikulášovi a výborným dětem opravdu bezvadně užili. Snad děti dostojí svým slibům ... v tu chvíli to znělo opravdově, ale obávám se, že si budeme muset vystačit pouze se vzpomínkou :-)

Moc děkujeme za vaši milou účast a hezké masky, které jste si připravili, sice jsme trochu vymrzli, ale určitě to stálo za to!

Na závěr děkuji za celý rok i milé hlasatelce a rozhodčí Magdě, skvělému DJ a fotografovi Honzovi, všudypřítomné Týnce, která dává pozor na naše zdraví a Daně, která trpělivě zpracovává startovní listiny!

Ze srdce Vám přejeme klidný předvánoční čas a krásné vánoční svátky! A v roce 2018 se ve zdraví těšíme opět na viděnou!

Fotky z akce od Honzy Kameníka najdete na fcb JKHS.