Jiří Skřivan • Stáj Manon • tel: +420 602 451 918
Miroslava Skřivanová • Jezdecká škola • tel: +420 606 836 449
Suchá 1 • 570 01 Suchá u Litomyšle • e-mail: manon@wo.cz
  • |
  • Deutsch
  • |

HATTRICK PRO ELIŠKU

Začátek Jezdeckých her tradičně patří našim nejmenším, řadu úkolů v Jízdě zručnosti všichni zvládli bravurně, ve vedení byl velmi dlouho Toník Siatka s Janečkem /JK Orličky/, nakonec nejrychlejšího času dosáhla Kristýnka Skalická s Minískem /OS Nořín/ a třetí místo patřilo Adélce Doležalové ze stejného klubu.

Eliška Jandová s Jackem /Stáj Dvořák Barchov/ si připsala své první vítězství v Jízdě zručnosti se skoky, před také velmi rychlou Kájou Meixnerovou s Jiskrou /JK Hřebčín Suchá/, třetí příčku získala malá, ale šikovná Terezka Lipavská s Nancy /JK Sloupnice/.

V parkuru 40 cm měla velikou radost ze svého prvního vítězství dvojice Kája Meixnerová - Jiskra /JK Hřebčín Suchá/, druhé místo obsadila Denča Kavková - Minísek a třetí byl jeden z mála chlapců Jan Čulík s Enny /oba OS Nořín/.

Parkur 60 cm měl velmi bohaté obsazení. Z 19 dvojic si velmi rychlým rozeskakováním zajistila vítězství Eliška Jandová - Jack, na paty ji velmi tvrdě šlapal známý bojovník FilipTošovský - Dolom /JPS Vanice/, který byl o jednu vteřinku pomalejší, třetího nejlepšího času bez trestných bodů dosáhla další bojovnice Anička Siatková - Janeček /JK Orličky/.

Tak to se dlouho nestalo :-) první tři jezdci v parkuru 80 cm byli v těsně poskládaní v 1 vteřině -  15:78, 15:81 a 15:88! Nejrychlejší a nejobratnější jízdu předvedla Eliška Jandová s Jackem před Lindou Sokolovou - Sága /JK Hřebčín Suchá/ a na 3. místě rychlou trojku doplnil Filip Tošovský - Dolom /JPS Vanice/. Anička Siatková - 4. místo - měla  v rozeskakování trochu smůlu, když Janeček začal po svižném obratu vyhazovat a Anička měla co dělat, aby se udržela v sedle :-)

Vedení v PONY POHÁRU 2009 po 3. kole udržuje Eliška Jandová, před Terezkou Lipavskou, Aničkou Slušnou a Kájou Meixnerovou.

DĚTSKÝ SKOKOVÝ POHÁR 2009 vede po 3. kole Pavla Benešová, před Eliškou Jandovou, Janem Čulíkem a Lindou Sokolovou.